BūvniecībaBūvvalde

Paziņojums par privatizācijai nodotu zemesgabalu Padures pagastā

Ar Kuldīgas novada domes 25.04.2024. lēmumu (protokols Nr. 5, p. 4.) privatizācijai nodots pašvaldības īpašuma objekts: “Vecliepiņas”, Padures pagastā, Kuldīgas novadā, kadastra numurs 62720050364, kas sastāv no zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 62720050364, platība 4373 m2.

Prasījumi, kas attiecas uz minēto nekustamo īpašumu, piesakāmi Kuldīgas novada pašvaldībai viena mēneša laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Prasījumi iesniedzami klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Pilsētas laukums 2, Kuldīga, Kuldīgas novads, vai Pils iela 1, Alsunga, Kuldīgas novads, vai Raiņa iela 11, Skrunda, Kuldīgas novads, vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv, izmantojot pašvaldības oficiālo e adresi, vai ar drošu e-parakstu parakstītu iesniegumu, nosūtot uz elektronisko pasta adresi dome@kuldiga.lv.

Papildus informācija: www.kuldigasnovads.lv, tālr. 63370004, un Kuldīgas novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļā, Pilsētas laukuma 2, Kuldīga, Kuldīgas novads.