JaunumiPašvaldība

Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā apstiprina Inetu Meieri

Foto: Ričards Sotaks

25.maija sēdē Kuldīgas novada domes deputāti apstiprināja Inetu Meieri Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā. Līdz šim viņa bija priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītāja.

I.Meiere Kuldīgas novada pašvaldības policijā darbu sāka 2008. gadā kā nepilngadīgo lietu inspektore, savus pienākumus veicot izglītības iestādē. Pēc dažiem gadiem turpinājusi darbu kā inspektore. Kopš 2022. gada februāra I. Meiere bijusi pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka pienākumu izpildītāja.

Paralēli ikdienas darbam I. Meiere ieguvusi augstāko izglītību tiesību zinātnēs, kā arī piedalījusies dažādas apmācībās, kas saistītas ar policijas darbu. Sev uzticētos pienākumus I. Meiere veic ar lielu atbildību, aktīvi iesaistoties arī Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanā Kuldīgas novadā.

I.Meiere par darbu Kuldīgas novada pašvaldības policijā saka: “Viena no mana darba prioritātēm ir organizēt pašvaldības policijas ikdienas darbu tā, lai inspektori vairāk varētu atrasties ielās, komunicējot ar iedzīvotājiem, veicot preventīvo darbu, tādejādi novēršot iespējamos likumpārkāpumus un sabiedrība varētu justies droši. Tāpat noteikti jāturpina attīstīt videonovērošanas sistēmas gan pilsētās, gan pagastos.”