AktualitātesPolicija

Pašvaldības policija lūdz izmest atkritumus tam paredzētajās vietās un ziņot par pārkāpumiem

Pašvaldības policija ir saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par Kuldīgas novada Pelču pagasta mežā, netālu no centra, izmestajiem atkritumiem – būvgružiem, stikla vati polietilēna maisos. Policija ir apsekojusi notikuma vietu, fiksējusi pārkāpumu un veikusi visas nepieciešamās darbības, lai identificētu pārkāpēju.

Lai novērstu šāda veida prettiesisku rīcību, pašvaldības policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri ir manījuši, ka atkritumi tiek izmesti mežā.  Tāpat pašvaldības policija aicina ziņot, ja kāds atpazīst savus atkritumus, kuri nodoti uzpircējiem, taču tā vietā, lai tos novirzītu attiecīgajām iestādēm, tikuši izmesti mežā.

Atgādinām, ka būvgružus nedrīkst izmest nedz pie sadzīves atkritumiem, nedz dabā. Lūdzam tos nogādāt “Kuldīgas komunālie pakalpojumi,” Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā.

Pašvaldības policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri ir ziņojuši par personu neapzinīgu rīcību, izmetot atkritumus tam neparedzētās vietās. Ceram, ka arī citi iedzīvotāji nepaliks vienaldzīgi, jo tikai ar kopīgiem spēkiem varam padarīt mūsu novadu tīrāku, drošāku un sakoptāku.

Par gadījumiem, kad ievērojat, ka Kuldīgas novada mežos vai nomaļās vietās kāds ir izgāzis sadzīves atkritumus vai būvgružus, aicinām ziņot pašvaldības policijas patruļai pa tālruni 28881288 vai sūtot ziņu/attēlus “WhatsApp” aplikācijā. Anonimitāte garantēta.