Policija

Pašvaldības policija aicina atbildīgi svinēt Līgo svētkus – drošība ir galvenais!

https://pixabay.com/

Kuldīgas novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus saprātīgi atzīmēt gaidāmos Līgo svētkus, nenodarot pāri sev un citiem.

Svētkos Kuldīgas novada pašvaldības policija darbosies pastiprinātā režīmā, uzraugot sabiedrisko kārtību gan Kuldīgā, Skrundā, gan novada pagastos. Svētkos norisināsies vairāki kultūras pasākumi – dažādi tirdziņi un balles. Pašvaldības policija lūdz uz tiem nedoties alkohola reibumā, neiesaistīties asumos un dūru cīņās, kā arī atgādina, ka alkohola lietošana publiskās vietās ir aizliegta.

Kārtības sargi uzsver – ūdens izklaides un alkohols nav savienojamas lietas. Policijas darbinieki lūdz cilvēkus atturēties no peldēšanās alkohola reibumā, vai braukšanas ar laivu. Tāpat svarīgi ir pieskatīt savus bērnus, lai tie vienatnē nedotos peldēties.

Pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti arī uzraudzīs, vai alkoholu nelieto nepilngadīgas personas, kā arī pārbaudīs, vai jaunieši bez pilngadīgas personas naktī neatrodas ielās.

Līgo svētku svinēšana iet roku rokā ar ugunskuriem, taču Kuldīgas novada pašvaldības policija lūdz būt uzmanīgiem un nededzināt lielus ugunskurus. Turklāt tos nededzināt tuvu mājām vai citām ēkām. Lai izvairītos no apdegumiem, policija lūdz izvērtēt savus spēkus, lecot pāri ugunskuram.

Iedzīvotājiem priekšā ir trīs brīvdienas, tāpēc policijas darbinieki aicina padomāt par drošību, atstājot savu mājvietu. Lūdzam ņemt vērā drošības pasākumus, lai novērstu ielaušanos vai apzagšanu. Papildus jāpadomā par mājdzīvniekiem, nepametot tos trīs dienas vienus pašus.

Vajadzības gadījumā iedzīvotāji ir aicināti sazināties ar pašvaldības policijas diennakts patruļu, zvanot uz tālruni 28881288, vai arī sūtot ziņu/attēlus “WhatsApp” aplikācijā.

Kuldīgas novada pašvaldības policija iedzīvotājiem vēl drošu līgošanu!