AktualitātesKuldīgas novads - izcila vieta dzīvei

Pasniegtas sudraba karotītes

Vakar, 9. aprīlī, Kuldīgas novada domes zāli piepildīja smiekli, prieks un čalas – šeit kuplā skaitā pulcējās jaunie Kuldīgas novada iedzīvotāji, viņu vecāki, brāļi un māsas. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska katram novadniekiem pasniedza Kuldīgas novada pašvaldības īpašo piemiņas dāvanu – sudraba karotīti. 2023. gada  otrajā pusē Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 120 bērniņi –  49 meitenes un 71 zēns.

“Mīļie novadnieki! Man ir patiess prieks jūs šodien sveikt šajos svētkos. Esam ļoti lepni, ka jūs esat izvēlējušies Kuldīgas novadu, kā vietu, kur dzīvot un veidot ģimeni. Lai Kuldīgas novada piemiņas zīme – sudraba karotīte – mazulīšiem vienmēr ir goda vietā un atgādina par piederību mūsu novadam. Savukārt jaunajiem vecākiem vēlos novēlēt no saviem bērniem mācīties spēju priecāties par visu un tiekties pēc kārotā. Lai mums visiem daudz pozitīvu mirkļu kopā!” sacīja I.Astaševska.

41 ģimenē mazulis reģistrēts kā pirmais bērns, 38 ģimenēs – otrais, 26 ģimenēs – trešais, 10 ģimenēs – kā ceturtais, 1 ģimenē – kā piektais, 1 ģimenē – kā sestais, divās ģimenēs kā septītais, 1 ģimenē piedzimuši dvīņi – septītais un astotais bērniņš.

Priecājamies, ka novadnieku pulks kļūst arvien kuplāks!

Foto: Ieva Benefelde