AktualitātesAttīstība / teritorijas plānošanaSvarīgi

Paraksta līgumu par Zemeņu ielas pārbūvi Kuldīgā

Kuldīgas novada pašvaldība turpina investēt ielu tīkla sakārtošanā – pirmdien, 3. jūlijā, domes vadība parakstīja līgumu par Zemeņu ielas pārbūvi Kuldīgā. Būvniecības ietvaros tiks atjaunots ielas segums un uzlabota infrastruktūra, kā arī izbūvēti lietus ūdens drenāžas tīkli. Tāpat jau drīzumā pašvaldība plāno uzsākt remontdarbus Pelču un Dzelzceļa ielās Kuldīgā.

“Ceļu infrastruktūras sakārtošana ir nemainīga mūsu prioritāte – gan pagastu centros, gan pilsētās. Kuldīgas iedzīvotājiem šis ir ļoti gaidīts projekts un esmu pārliecināta, ka arī rezultāts būs izcils. Ar nepacietību gaidām, kad sāksies darbi – lai apzināmies, ka iedzīvotājiem nāksies paciest neērtības būvdarbu dēļ, tomēr jau pavisam drīz pilsētā būs par vienu labiekārtotu vietu vairāk. Lai top un viss izdodas.” Teica Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

Īstenojot investīciju projektu Zemeņu ielā,  tiks atjaunots ceļa segums 280 metru garumā, kā arī izbūvēts ūdensvads, drenāžas sistēma, sadzīves kanalizācija un apgaismojums. Projekta kopējās izmaksas ir 253 178,88 eiro  – tā īstenošanai pašvaldība ņems aizņēmumu no Valsts kases 215 202,04 eiro apmērā, bet no pašvaldības budžeta paredzēts līdzfinansējumu 37 976,84 eiro.

Būvdarbi tiks veikti pēc SIA “Projekts 3” izstrādātā projekta. Būvdarbus veiks SIA “ARB 7”. Būvuzraudzības sniedzējs tiks izraudzīts iepirkuma procesā.

“Esam gatavi darboties. Cerams, ka vasaras otrā puse un rudens nebūs pārāk lietains un būvdarbiem netraucēs. Mums ir liela pieredze šādos projektos, tāpēc ticu, ka viss izdosies. Jūlijā sāksim būvniecību, kuru plānots pabeigt piecu mēnešu laikā.” saka Andrējs Gūtmanis,  SIA “ARB 7” pārstāvis.

Pašvaldība lēmusi labiekārtot arī citas pilsētas ielas – jūnija sēdē deputāti apstiprināja aizņēmumu Valsts kasē Pelču ielas pārbūvei, kā arī sadzīves kanalizācijas un ūdensvada inženiertīklu izbūvei Dzelzceļa ielā Kuldīgā.