Svētku pabalsts politiski represētai personai

Svētku pabalsts politiski represētai personai 50 EUR apmērā tiek piešķirts ar mērķi sniegt atbalstu politiski represētām personām, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu.
Pabalsts tiek izmaksāts vienu reizi gadā, novembrī, pamatojoties uz pirmreizēju iesniegumu, bez ikgadēja iesnieguma un bez ienākumu un materiālās situācijas izvērtēšanas.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Iesniegums svētku pabalsta saņemšanai

Pakalpojumu nodrošina Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”
Adrese: Dzirnavu iela 9, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63350107.

Klientu apkalpošana Kuldīgas novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests” tiek organizēta pēc iepriekšēja pieraksta.

Saziņai elektroniski :
– Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” E-ADRESE
– E-pasts: soc.dienests@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.

Nepieciešamības gadījumā ar jautājumiem par pakalpojumu vērsties Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā.
Adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63322469; 29579618.
Saziņai elektroniski: