Specializēto tūristu transportlīdzekļu reģistrācija un to kustības maršrutu apstiprināšana

Personai, kura vēlas veikt pasažieru pārvadāšanu ar specializētu tūristu transportlīdzekli Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā, specializētais tūristu transportlīdzeklis ir jāreģistrē Kuldīgas novada pašvaldībā. Lai reģistrētu specializēto tūristu transportlīdzekli, tā īpašniekam vai turētājam (līzinga līguma gadījumā) Kuldīgas novada pašvaldībā jāiesniedz noteiktas formas iesniegums, tam pievienojot visus nepieciešamos dokumentus.

Kuldīgas novada domes Licencēšanas komisija pēc iesnieguma izskatīšanas pieņem lēmumu par specializētā tūristu transportlīdzekļa reģistrēšanu, izsniedzot tā īpašniekam atbilstošu reģistrācijas dokumentu, vai pieņem lēmumu par atteikumu reģistrēt specializēto tūristu transportlīdzekli, rakstiski par to informējot iesnieguma iesniedzēju.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT