Saskaņojuma saņemšana lielgabarīta un smagsvara pārvadājumu veikšanai pa pašvaldības ceļu

Kārtību, kādā izsniedz lielgabarīta un smagsvara pārvadājumu atļaujas un kādā tiek veikti šie pārvadājumi, kā arī gadījumus, kad atļauja nav nepieciešama nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 343 “Noteikumi par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem”.
Pašvaldība izsniedz saskaņojumu lielgabarīta un smagsvara pārvadājumu veikšanai pa pašvaldības ceļu.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Iesniegums lielgabarīta un smagsvara pārvadājumu maršruta saskaņojuma saņemšanai

Pakalpojumu nodrošina Kuldīgas novada būvvalde un pagastu pārvaldes
Kuldīgas novada būvvaldes adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301.
Tālrunis: 63321903; 27020796.
Cita kontaktinformācija ŠEIT

Iedzīvotāju tikšanās ar speciālistiem notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada būvvaldes E-ADRESE
– e-pasts – buvvalde@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.

Ja lielgabarīta un smagsvara pārvadājumi tiek plānoti pa ceļu pagasta teritorijā, saskaņojums pieprasāms attiecīgajā pagasta pārvaldē.
Informācija par pagastu pārvaldēm ŠEIT