Pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinuma izsniegšana

Pedagoģiski medicīniskās komisijas kompetencē ir sniegt atzinumu par atbilstošāko pirmsskolas izglītības programmu vai speciālo pirmsskolas izglītības programmu, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, mācīšanās traucējumiem, valodas traucējumiem vai garīgās veselības traucējumiem saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos Nr. 709 “Noteikumi par pedagoģiski medicīniskajām komisijām” noteikto.

Pedagoģiski medicīniskās komisijas sastāvs:
priekšsēdētāja Sigita Jirgensone;
sekretāre, speciālā pedagoģe Inese Titova;
logopēde, speciālā pedagoģe Inta Laķe;
psiholoģe Ilze Sedliņa;
ārste Laima Jansone.

Komisijas sēdes notiek Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes telpās, Baznīcas ielā 9 (2. stāvā), Kuldīgā. Nepieciešamības gadījumā komisija var organizēt izbraukuma sēdes izglītības iestādēs.

Uz Pedagoģiski medicīnisko komisijas sēdi nepieciešams pieteikties iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 63322238 vai 27842333, kā arī klātienē Kuldīgas novada Izglītības pārvaldē.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT