Pašvaldības pabalsta piešķiršana par bērna piedzimšanu

Vienreizējs pabalsts sakarā ar bērna piedzimšanu tiek piešķirts, lai sniegtu materiālu atbalstu jaundzimušā bērna vajadzību nodrošināšanai.
Tiesības saņemt vienreizēju pabalstu par katru jaundzimušo bērnu, kura dzīvesvieta ir deklarēta Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā, ir Latvijas Republikas pilsoņiem un nepilsoņiem, kuriem ir piešķirts personas kods, ja viena vai abu vecāku, aizbildņa vai adoptētāja dzīvesvieta pabalsta pieprasīšanas brīdī un ne mazāk kā sešus mēnešus pirms bērna piedzimšanas, bērna nodošanas aizbildnībā vai adopcijā (ja pabalsts nav izmaksāts bērna vecākiem) deklarēta Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Ar jautājumiem par pakalpojumu vērsties Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā.
Adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63322469; 29579618.
Darba laiki
Pirmdienās: 8.00 – 18.00;
Otrdienās: 8.00 – 17.00;
Trešdienās: 8.00 – 17.00;
Ceturtdienās: 8.00 – 17.00;
Piektdienās: 8.00 – 16.00.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada pašvaldības E-ADRESE
– E-pasts: dome@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.