Ilgstoša sociālā aprūpe un sociālā rehabilitācija institūcijā (pansionātā) pilngadīgām personām

Ilgstoša sociālā aprūpe un sociālā rehabilitācija institūcijā tiek sniegta, lai nodrošinātu pastāvīgu sociālo aprūpi un rehabilitāciju gadījumos, kad sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumi dzīvesvietā nav pietiekami vai neatbilst personas vajadzībām.

Pakalpojumu piešķir personai, kura sasniegusi vecuma pensijas piešķiršanai noteikto vecumu vai personai ar funkcionāliem traucējumiem, nosakot personas vajadzībām atbilstošāko pakalpojuma sniedzēju, ja personai saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.138 “Noteikumi par sociālo pakalpojumu saņemšanu” noteikts 3. vai 4. aprūpes līmenis.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Pakalpojumu nodrošina Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests”.
Adrese: Dzirnavu iela 9  , Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63350107.

Klientu apkalpošana Kuldīgas novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests” tiek organizēta pēc iepriekšēja pieraksta.

Saziņai elektroniski:
 – Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” E-ADRESE
– E-pasts: soc.dienests@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.

Noderīga informācija Kuldīgas slimnīcas mājaslapā:
ILGSTOŠA SOCIĀLĀ APRŪPE KULDĪGĀ
ILGSTOŠA SOCIĀLĀ APRŪPE SKRUNDĀ