Atļauja sastatņu, pagaidu nožogojumu, autoceltņu vai līdzīgu mehānismu uzstādīšanai (izņemot ielu un ietvju elementus) ēku un objektu celtniecības remontdarbu veikšanai

Lai uzstādītu sastatnes, pagaidu nožogojumus, autoceltņus vai līdzīgus mehānismus (aizņemot ielu un ietvju elementus), pirms ēku un objektu celtniecības un remontdarbu veikšanas nepieciešams saņemt attiecīgu atļauju.

Pakalpojumu nodrošina:

Atļaujas Kuldīgas pilsētā izsniedz Kuldīgas novada Būvvaldes nodaļas inženierkomunikāciju speciālists, novada pagastu pārvaldēs – pārvaldes vadītājs vai viņa norīkota persona, ja darbi notiek pagastu teritorijās.

Atļauju sastatņu, pagaidu nožogojumu, autoceltņu vai līdzīgu mehānismu uzstādīšanai (aizņemot ielu un ietvju elementus) ēku un objektu celtniecības un remontdarbu veikšanai Kuldīgas pilsētā ar norādēm, ar kādām iestādēm atļauja saskaņojama, izsniedz Kuldīgas novada Būvvaldes inženierkomunikāciju speciālists.

Adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, LV-3301 (3. stāvā).

Darba laiki
Pirmdienās: 8.00 – 12.00, 13.00 – 18.00;
Otrdienās: 8.00 – 12.00,  13.00 – 17.00;
Trešdienās: 8.00 – 12.00, 13.00 – 17.00;
Ceturtdienās: 8.00 – 12.00, 13.00 – 17.00;
Piektdienās: 8.00 – 12.00, 13.00 – 16.00.

Pieņemšanas laiki
Pirmdienās: 15.00 – 18.00;
Ceturtdienās: 9.00 – 12.00.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada būvvaldes E-ADRESE
– E-pasts: buvvalde@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.

Pakalpojuma saņēmējs: fiziska vai juridiska persona.

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti:
Atļauju sastatņu, pagaidu nožogojumu, autoceltņu vai līdzīgu mehānismu  uzstādīšanai (aizņemot ielu un ietvju elementus) ēku un objektu celtniecības un remontdarbu veikšanai izsniedz uz saskaņota projekta dokumentācijas pamata.

Iesniegums Kuldīgas novada būvvaldei

Izpildes termiņš un nosacījumi saskaņojami ar šādām fiziskām vai juridiskām personām:

• zemes gabala, kurā paredzēti darbi, īpašnieku;
  • Kuldīgas novada būvvaldes inženierkomunikāciju speciālistu vai pagasta pārvaldes vadītāja norīkotu speciālistu;
  • ēku īpašnieku vai apsaimniekotāju;
  • VAS “Latvijas Valsts ceļi” Kurzemes reģ. Kuldīgas nodaļa;
  • AS ”Sadales tīkls” Rietumu reģiona Kuldīgas nodaļu.

Atsevišķos gadījumos, ja uz laiku jāslēdz satiksme, papildus jāsaskaņo ar:

• Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskas palīdzības nodaļu;
  • Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas nodaļu;
  • pasažieru pārvadātājiem pēc iesniegtām maršrutu shēmām;
  • Kuldīgas novada pašvaldības policiju.

Konkrēto saskaņojumu nepieciešamību nosaka speciālists, kurš izsniedz atļauju.

Skaņošanu – nosacījumu saņemšanu veic atļaujas pieprasītājs. Darbus var uzsākt pēc visu nepieciešamo saskaņojumu saņemšanas un apstiprināšanas.

Pakalpojumam maksājumi nav noteikti.