AktualitātesPagastiPadures pagasts

Padures pagasta iedzīvotāji sapulcē diskutē par ceļu kvalitāti un drošību

Aprīļa izskaņā Padures pagasta iedzīvotāji tikās ar Kuldīgas novada domes vadību, lai pārrunātu pagasta aktuālākās tēmas un veiktos darbus. Pagasta pārvaldes vadītāja Irita Riķīte iepazīstināja klātesošos ar paveikto un plānotajiem darbiem pagastā.

Kuldīgas novada domi pārstāvēja priekšsēdētāja Inese Astaševska un izpilddirektora vietniece Agnese Buka, kas informēja iedzīvotājus par iespēju pieteikties iedzīvotāju padomēm un to priekšrocībām. Pēc prezentācijas notika diskusijas, kurās pārsvarā tika apspriesti kapitālsabiedrību uzņēmumu darbi un to kvalitāte un komunikācija.

Aktīvs iedzīvotājs izteica satraukumu par ceļa stāvokli, kas ved uz “Lapsām”, norādot, ka šo ceļu bieži izmanto makšķernieki, lai piebrauktu pie ūdens tilpnēm līdz ar to ceļu izbraucot arī šķīdoņa laikā, tādējādi pasliktinot ceļa stāvokli un izbraukšanu uz ceļa vietējiem iedzīvotājiem no saviem īpašumiem.

Sapulcē tika uzsvērta arī Kuldīgas pilsētas pieejamība cilvēkiem ar ierobežotu pārvietošanos. Aicinot arī vietējiem uzņēmējiem vairāk padomāt par piekļuvi cilvēkiem ar ierobežotu pārvietošanos, lai bez sarežģījumiem varētu izmantot uzņēmēju sniegtos pakalpojumus.

Tika pārrunāts arī par otro guļošo policista nepieciešamību vienā no pagasta centra ielām pie daudzdzīvokļu ēkām, jo novērots, ka bieži vien šajā apdzīvotajā vietā ar lielu ātrumu pārvietojas daži auto, kas var apdraudēt bērnu dzīvības.