AktualitātesPadures pagasts

Padurē ar uzņēmēju atbalstu izveidoti jauni sporta laukumi

Lai uzlabotu infrastruktūru un veicinātu aktīvās atpūtas iespējas, Padures pagastā izveidoti jauni sporta laukumi. Centrā, kur atrodas četras daudzdzīvokļu mājas un vairākas privātmājas, tapuši divi – laukumi volejbolam un 3×3 basketbolam. Tie ierīkoti, izmantojot atgūstamo materiālu – bruģi.

“Kad sāku pagastā strādāt, jaunieši lūdza rast iespēju izveidot volejbola laukumu. Ķērāmies pie darba un nu jau ir redzams rezultāts. Milzīga pateicība uzņēmējiem, kuri iesaistījās un atbalstīja mūsu iniciatīvu. Ticu, ka uz šis zemes ir daudz labu cilvēku, kas ir gatavi iesaistīties labu mērķu īstenošanā! Uz sadarbību citos projektos”. Prieku par paveikto pauž Padures pagasta pārvaldes vadītāja Irita Ŗiķīte.

Šis projekts ir realizēts ar Kuldīgas novada pašvaldības un novada uzņēmēju atbalstu. Padures pagasta pārvalde saka milzīgu paldies – SIA “Global VIA”, SIA “Laimdotas”, SIA “Upeskalni AB”, SIA “DāvjiMežs”, SIA “Goldinger Digger” un biedrībai PADURE!

Uz tikšanos 8. jūnijā, kad Padurē jaunajos sporta laukumos notiks pirmās sporta spēles.