AktualitātesJaunumiĒdoles pagasts

Otrā darba grupas sanāksme ar iedzīvotājiem par EKO Ziemeļi vēja parka ieceri

Sanāksme notiks klātienē ar vides ekspertiem.

Turpinot darbu pie vēja parka attīstības Kuldīgas novadā, Ēdoles pagastā šī būs jau otrā darba grupa, kurā EKO Ziemeļi SIA tieksies ar iedzīvotājiem, lai diskutētu un skaidrotu jautājumus, kas aktuāli ikvienam plānotā vēja parka tuvumā dzīvojošam iedzīvotājam.

Pirmās darba grupas sanāksmes galvenais sarunas temats bija saistīts ar vēja parka plānojumu, bet otrās darba grupas saruna plānota par un ap dabas vērtībām, putniem un sikspārniem un diskusiju veidosim ar biotopu, sikspārnu un ornitologa ekspertu- Gatis Eriņš, Juri Šubu, Edmundu Račinksi.

Otrā darba grupas sanāksme notiks Dārza ielā 6, Ēdolē, Kuldīgas novadā šī gada 1. februārī plkst. 17:30.

Darba grupas sanāksmes laikā tiks skaidrots, kā vēja parki var sadzīvot sinerģijā ar dabu, kas jāņem vērā plānojot vēja parkus un kādu ietekmi tas atstāj uz apkārtējo vidi.