AktualitātesFotoJauniešiem

Nosvin Kuldīgas Jauniešu mājas septīto dzimšanas dienu

24.maijā norisinājās Kuldīgas Jauniešu mājas septītās dzimšanas dienas svinības. Pasākuma organizatori jauniešiem bija sarūpējuši lielisku vakaru – saldējuma un kebaba darbnīcas, koncertu un iedvesmas sarunu ar influenceri Nansiju Garkalni.

Septītā dzimšanas diena iesākās ar Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra vokāli instrumentālo ansambļu “Vārdi” un “Postfolk” koncertu. Pedagoģe Rūta Ķergalve un jaunieši bija sarūpējuši lieliskus skaņdarbus. Kā jau dzimšanas dienas svinībās, neiztika arī bez gastronomiskiem piedzīvojumiem – Jauniešu māja viesus cienāja ar saldējumu un kebabiem.

Pasākuma otrajā daļā jauniešus uzrunāja kuldīdzniece, digitālā satura radītāja, influencere, Nansija Garkalne. N. Garkalne jauniešus iedvesmoja, ka ar lielu apņēmību var paveikt varenas lietas, daloties pieredzē par darbu televīzijā un sociālo mediju platformās. Talantīgā kuldīdzniece jauniešiem atklāja šova “Balss maskā” aizkulises.  N. Garkalne triumfēja šovā un pēcāk naudas balvu ziedoja labdarībai.

Māksliniece dalījās atmiņās par laiku skolā, kas nemaz nav bijis tik viegls, taču, sekojot savām sirdslietām, kuldīdzniece pratusi pierādīt savus talantus. Tāpat N. Garkalne pastāstīja par piedzīvojumiem Ekvadorā, kur pavadīja veselu mēnesi.

Dzimšanas dienas noslēgumā jaunieši neformālā gaisotnē varēja baudīt ēdienu un nodoties deju soļiem.