AktualitātesSports

Noslēdzies Kuldīgas novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Kuldīgas novada atklātajā telpu futbola čempionātā triumfē – ‘’Alsunga’’!

17. martā, Kuldīgas Sporta hallē, noslēdzās Kuldīgas novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Aizraujošās un enerģijas piepildās pusfināla un fināla spēlēs, par čempiona titulu cīnījās četras komandas.

Pirmajā pusfināla spēlē Alsungas puišiem izdevās pārspēt Ēdoles sportistus ar rezultātu 4:2, nodrošinot vietu lielajā finālā.

Savukārt otrajā pusfināla spēlē, uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles sitienu sērijā, kur precīzāki bija ‘’Modra Autoskolas’’ futbolisti, pārspējot regulārā turnīra līderus ‘’Novadniekus’’.

Spēle par 3. vietu laukumā cīnījās ‘’Novadnieki’’ un ‘’Ēdole’’. Pārliecinošu uzvaru ar 6:2 un 3. vietu čempionātā izcīnīja ‘’Novadnieki’’.

Cīņā par čempiona titulu novada čempionātā spēkojās ‘’Alsungas’’ un Modra Autoskolas’’ futbolisti. Aizraujošā un adrenalīna piepildītā mačā, uzvara ar rezultātu 8:2 un čempiona tituls ‘’Alsungas’’ komandai! Alsunga saņem arī uzaicinājumu uz Kurzemes čempionu izcīņu telpu futbolā, kas notiks 24.martā, Nīcā, lai cīnītos par vietu Latvijas telpu futbola 1.līgas finālturnīrā.

Kopvērtējumā:

1.vietā ‘’ALSUNGA’’

2.vietā ‘’MODRA AUTOSKOLA’’

3.vietā ‘’NOVADNIEKI’’

4.vietā ‘’ĒDOLE’’

Individuālās balvas saņēma:

Labākais jaunais spēlētājs – Kristers Zvaigzne (Alsunga)

Labākais vārtsargs – Kārlis Liepiņš (Novadnieki)

Labākais Vecmeistars – Juris Krieviņš (Novadnieki)

Rezultatīvākais – Artūrs Liepiņš (Alsunga)

Čempionāta MVP – Guntars Rumbenieks (Modra autoskola)