AktualitātesSports

Noskaidroti čempioni Kuldīgas novada atklātajā čempionātā volejbolā vīriešiem

10.martā, noslēdzās 2023./2024. gada sezonas Kuldīgas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem. Kuldīgas sporta nams bija emociju piepildīts, ar savu klātbūtni un nebeidzamo enerģiju, atbalstīt komandas bija ieradušies arī līdzjutēji!

Pirmajā pusfināla spēlē Dunalkas vīriem izdevās pārspēt Īvandes sportistus ar rezultātu 3:1 (23:25;27:25;25:16;25:22), nodrošinot sev vietu fināla cīņā. Spēles rezultatīvākie Kaspars Kristiņš (Īvande) 14 punkti un Kristers Mucenieks (Dunalka) 31 punkts.

Spraiga un aizraujoša cīņa izvērtās starp Sporta skolas U19 un Skrundas komandām. Trīs setu cīņā, uzvaru ar 3:0 (25:15;25:20;25:19) izcīnīja Sporta skolas U19 volejbolisti. Spēles rezultatīvākie Fēlikss Cīrulis, Markuss Graudelis (U19) 16 punkti un Dāvis Stepanskis (Skrunda) 14 punkti.

Spēle par 3.vietu laukumā cīnījās Skrunda un Īvande. Abas komandas laukumā rādīja pārliecinošu spēli, taču šoreiz panākumu un 3. vietu ieguva Skrundas komanda – 3:0 (25:22;25:19;25:20). Spēles rezultatīvākie Dāvis Stepanskis (Skrunda) 18 punkti un Rainers Blumbergs (Īvande) 13 punkti

Zelta spēlē komandas cīnījās līdz pat spēles pēdējai minūtei, emocijām virmojot un uzmundrinošiem saucieniem skanot, nervus kutinošā mačā, uzvara Dunalkas puišiem – 3:1 (23:25;25:15;25:18;25:21). Spēles rezultatīvākie Markuss Graudelis (U19) 22 punkti un Kristers Mucenieks (Dunlaka) 26 punkti.

Kopvērtējumā:

1.VIETĀ ”DUNALKA ”

Jānis Čanders, Jānis Kapiņš, Uģis Ozols, Matīss Grasmanis, Edgars Stonis, Kristers Mucenieks, Niks Puriņš, Kārlis Šveida, Renārs Grīnbergs, Krišjānis Kļaviņš Kļava, Rinalds Strazdiņš, Mikus Kiršteins, Ivars Ķezberis.

2.VIETĀ ”SPORTA SKOLA U19”

Kārlis Liepiņš, Fēlikss Cīrulis, Ričards Berķis, Alens Kļavlapa, Alksis Prūsis, Aleksis Druskins, Markuss Graudelis, Lauris Hopovs, Kristers Pēks, Mārtiņš Skrickis, Sigurds Būdenieks, komandas treneris Francis Ernests Laškovs.

3.VIETĀ ”SKRUNDA”

Toms Grāvelis, Oskars Kožarenoks, Andris Liseckis, Dāvis Stepanskis, Visvaldis Dēvits, Mārtiņš Brizga, Markuss Zommers, Rūdis Kadakovskis, Niks Rainers Ādamsons,Kristers Igors Bolsunovskis, Trents Jankovskis, Arnolds Freibergs, Mariss Šlakorcins.

4.VIETĀ ierindojās” ĪVANDES” komanda.

Individuālās balvas saņēma:

Labākais servētājs un rezultatīvākais spēlētājs kopvērtējumā Fēlikss Cīrulis (U19)

Labākais bloķētājs Jānis Čanders (Dunalka)

Labākais uzbrucējs Kristers Mucenieks (Dunalka)

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju TOP 6:

Fēlikss Cīrulis (Sporta skola U19) 153 punkti

Kristers Mucenieks (Dunalka) 151 punkts

Markuss Graudelis (Sporta skola U19) 118 punkti

Dāvis Stepanskis (Skrunda) 117 punkti

Edgars Stonis (Dunalka) 90 punkti

Jānis Čanders (Dunalka) un Oskars Kožarenoks (Skrunda) 84 punkti