AktualitātesJauniešiem

Jaunieši aicināti atrast darbu “Darba Tinderī” sadarbībā ar RTU “Karjeras dienu 2024”

Lai uzlabotu jauniešu nodarbinātību, sociālais uzņēmums “Visas Iespējas” sadarbībā ar lielāko topošo profesionāļu karjeras pasākumu Latvijā RTU “Karjeras diena 2024” no 28. februāra līdz 20. martam organizē “Darba Tinderi”, kurā bez maksas piedalīties aicināti jaunieši, studenti un citi interesenti. 

“Darba Tindera” īpaši izstrādātais algoritms interaktīvā un ērtā veidā nodrošina jauniešiem un to prasmēm piemērotākās vakances, bet uzņēmumiem – atbilstošākos kandidātus. Platforma darbatinderis.lv ir inovatīvs risinājums, kas aizstāj neskaitāmu motivācijas vēstuļu, CV un e-pastu rakstīšanu, ļaujot kandidātiem ātri atrast vakances un spert nākamo soli – ieplānot un aizvadīt darba interviju turpat platformā. “Darba Tindera” vienotā sistēma atvieglo un samazina darba meklēšanas laiku līdz 2-3 nedēļām.

Šoreiz īpašs fokuss vērsts uz nodarbinātības iespējām IT, inženierzinātņu, finanšu un analītikas, kā arī būvniecības un fiziskā darba jomās. “Darba Tinderī” jaunos kolēģus un praktikantus šajās nozarēs meklē jau tādi uzņēmumi kā Lidosta “Rīga”, Rīgas Satiksme, Latvenergo, LNK Industries, Maxima Latvija, SmartLynx Airlines, Schneider Electric Riga Plant, Evolution un citi. Nemainīgi platforma kandidātiem joprojām piedāvās arī mārketinga, klientu apkalpošanas, datu ievades un citu jomu vakances. Lai gan platformas primārais mērķis ir atvieglot darba meklēšanas procesu jauniešiem, dalībai laipni aicināts pieteikties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un pieredzes līmeņa. “Darba Tinderī” iespējas atradīs gan praktikanti, gan junior pozīciju pārstāvji, gan arī jau pieredzējuši darbinieki.

Lai darba meklēšanas procesu padarītu dinamiskāku, “Darba Tindera” dalībniekiem būs iespēja darba intervijas aizvadīt arī klātienē RTU “Karjeras dienā 2024” jau 8. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā BT1. Šajā pasākumā ikviens interesents varēs iepazīt vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumus un trāpīt savā karjeras mērķī! Kā norāda Linda Helēna Gremzde, RTU “Karjeras dienas 2024” organizatore: “Gan “Karjeras diena”, gan “Darba Tinderis” ir aktivitātes, kurās piedaloties, jauniešiem ir iespēja saprast, kas notiek nozarē, kādas vakances ir pieejamas, kādi speciālisti ir vajadzīgi un pieprasīti, kāds atalgojums sagaidāms. Tā ir iespēja plašāk apskatīt savu nākotni – kas sagaida Tevi un ko sagaida no Tevis!”

Līdz šim “Darba Tinderis” pulcējis 2357  dalībniekus un vairāk kā 100 vadošos Latvijas uzņēmumus. Platformā reģistrētas 2230 profesionālās saderības un aizvadītas aptuveni 1000 darba intervijas. Sociālais uzņēmums “Visas Iespējas” jau vairāk kā 5 gadus nodarbojas ar jauniešu personīgās izaugsmes un profesionālo gaitu veicināšanu, īstenojot apmācības, izglītojošus projektus, kā arī karjerai veltītus pasākumus. “Darba Tinderis” ir uzņēmuma jaunākais un inovatīvākais karjeras rīks, kura mērķis ir sniegt izaugsmes iespējas ikvienam Latvijas jaunietim. 

Reģistrēties dalībai iespējams līdz 11. martam šeit: https://darbatinderis.lv/candidates