Nīkrāces pagasts

Nīkrācē ar pavasara vēsmām zilajās debesīs

Vēl nesen cēlām sniega vīrus un sals nikni knieba degunā, bet nu jau koši zilajās debesīs jaušamas pavasara vēsmas.

Kamēr vēl ziemīgie laikapstākļi ļāva droši atrasties uz ledus, Nīkrāces pagastā uz Dzeldas centra dīķa notika “DĪĶA HOKEJA” turnīrs. Spēlēšana uz dīķa ledus zem klajas debess bija kā maza atgriešanās bērnībā. Situācija uz ledus mainījās ik pa brīdim un katrs punkts bija zelta vērtē. Uzvaru hokeja turnīrā guva komanda “Koka arhitektūra” no Saldus (Ģirts Brucis, Reinis Vētra, Rainers Brasls, Roberts Laugalis). Godpilno otro vietu izcīnīja komanda “Bratani” no Kuldīgas novada (Mārcis Freimanis, Jānis Freimanis, Toms Tomass Freimanis, Krišjānis Freimanis, Artūrs Jānis Kristapurs un Jānis Fjodorovs). Savukārt bronzas medaļas šoreiz nonāca komandas “Kurmāle” puišu rokās (Sandis Setkovskis, Artūrs Kairišs, Toms Kairišs, Kristaps Kairišs, Raivis Dreijers, Nils Bredovskis). 20. janvāra dienu vēl brīnišķīgāku darīja līdzjutēju atbalsts un gardā, uz ugunskura vārītā zupa. Paldies brīnišķīgajām pavārēm – Laimai Liekmanei un Inesei Puzulei.

Vēlamies sacīt paldies visām desmit komandām, kuras rada laiku un iespēju ziemīgo sestdienas dienu pavadīt sportiskā gaisotnē. Paldies visiem līdzjutējiem, kas palīdzēja sportistiem stiprināt cīņas garu. Īpašs paldies Ilmāram Rītiņam un Zintim Zvejniekam par atbalstu hokeja laukuma sagatavošanā, kā arī Ārim Timam par palīdzību hokeja turnīra laikā. Paldies Nīkrāces pagasta pārvaldes darbiniekiem par roku rokā paveikto darbu un visiem, kuri atbalstīja šo sportisko notikumu, sūtot gaišas domas un vienkārši, esot kopā ar mums.

Pagasta pārvaldes mājīgās telpas, brīnišķīgu meiteņu kompānija un radoša laika pavadīšana ar meistari Moniku Kaņevsku. Tāda, padomu un radošo ideju bagātināta, bija 27. janvārī notikusī kēksiņ-sveču meistarklase. Paldies dalībniecēm un meistarei par kopīgi pavadīto pēcpusdienu.

Pateicība par to, kas mūs vēl tikai sagaida, esot visspēcīgākais radošais spēks Visumā. Un mums priekšā vēl tik daudz interesanta – radošas iedvesmas meklējumi kopīgā kinofilmas “Pastkarte no Romas” apskatē, prāta asināšana Valentīna dienas fotokonkursā „Atpazīsti mazo Amoru”, dvēseliska atpūta, kopā ar Raņķu amatierteātri un drāmu “Puķains peldkostīms”. Tiekamies Nīkrācē!