SportsFotoSkrundas pilsēta un pagastsNīkrāces pagasts

Nīkrācē aizvadītas sacensībās novusā pāriem

Sestdien, 3. februārī, Skrundas 10. atklātās ziemas sporta spēļu ietvaros Nīkrācē aizvadītas sacensības novusā pāriem. Kā ierasts, sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu – spēkiem mērojās un par godalgām sacentās 14 pāri no Skrundas, Nīkrāces, Rudbāržiem, Raņķiem, Liepājas, Dienvidkurzemes un Ventspils novada. Sīvā konkurencē noskaidrojās spēcīgākie pāri:

  1. vieta Ivo Lagzdiņš un Raivo Ozoliņš;
  2. vieta Roberts Žvinklis un Toms Pulkstens;
  3. vieta Edgars Birznieks un Normunds Birznieks.

Paldies dalībniekiem par atsaucību, piedalīšanos un izturību visas dienas garumā.

Skrundas ziemas sporta spēles turpināsies līdz 25. februārim. Nākamās sacensības norisināsies nākamās nedēļas nogalē kāršu spēlē “Zolīte”. Norises laiks – 17. februāris 10.00, Skrundas kultūras nams.