AktualitātesUzņēmējiem

Mežs un sports – roku rokā

Turpinot tikšanās ciklu ar uzņēmējiem, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts uz sarunu aicināja SIA “MKM Mežs” vadītāju Mārci Martinovu – uzņēmums ir ne tikai vadošais pilna mežistrādes nozares pārstāvis un nodrošina darbu ap 100 darbiniekiem, bet arī sporta mecenāts, atbalstot dažādus novada sporta veidus un biedrības.

SIA “MKM Mežs” nodrošina pilnu mežizstrādes procesu visā Latvijā – cirsmu stigošanu, dastošanu, zāģēšanu, pievešanu, gatavo kokmateriālu realizāciju. Tāpat piedāvā treilera pakalpojumus, kokmateriālu pārvadājumus, apauguma novākšanas darbus, jaunaudžu kopšanu un nozāģēto meža platību apmežošanu. Augot uzņēmuma tehniskai bāzei, tas piedāvā arī smagās, meža un komerciālās tehnikas servisu un apkopi.

M. Martinovs jau vairāku gadu garumā ir Kuldīgas novada sporta dzīves stiprinātājs – “MKM Mežs” atbalsta dažādu tehnisko sporta veidu tradīciju nodrošinātājus un biedrības, kā arī moto un auto sportistus, futbolistus un cita sporta veida pārstāvjus.

Runājot par izaicinājumiem, M. Martinovs min darbinieku profesionālo sagatavotību – darbs ar meža tehniku prasa lielu profesionalitāti un rūpību. Taču nereti jaunieši, kuri šo arodu apguvuši tehnikumā, nav gatavi izaicinājumiem, ko prasa darbs meža vidū sarežģītos laika apstākļos.

Darbinieku labbūtība ir viena no uzņēmuma prioritātēm – darbinieku vajadzībām uzņēmuma birojā, Padurē, izveidotas naktsmītnes un pat trenažieru zāle.

Paldies SIA MKM Mežs vadītājiem – Mārcim un Kristapam Martinoviem par nozīmīgo ieguldījumu un līdzdarbošanos novada attīstībā!