AktualitātesPašvaldībaKultūraPagastiIedzīvotājiemKuldīgaPolicijaSatiksmes ierobežojumi

“Lido zivis” laikā Kuldīgā būs satiksmes ierobežojumi

Jau šajā nedēļas nogalē – 27. aprīlī  –  no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 Kuldīga jau astoņpadsmito reizi aicina uz pavasara palu šovu “Lido zivis Kuldīgā.” Kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties atraktīvās, aktīvās un izzinošās nodarbēs, baudīt muzikālus priekšnesumus, dažādus gardumus un pats galvenais – vērot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus virs Ventas rumbas.

Kalna un Pils ielas apkārtnē būs satiksmes ierobežojumi

“Lido zivis” laikā būs satiksmes ierobežojumi. Sestdien, 27. aprīlī no plkst. 6:00 tirgotāji sāks uzstādīt savas tirdzniecības vietas, tāpēc tiks slēgta satiksme Pils ielā (no Kuldīgas novada muzeja līdz Baznīcas ielai). Būs ierobežotas iespējas iebraukt LU Kuldīgas filiāles pagalmā Kalna ielā, savukārt Baznīcas ielas posmā no Pils ielas līdz Kalna ielai tiks izvietotas barjeras un ceļa zīmes “Apstāties aizliegts”

Uz Kalna un Skolas ielām būs uzstādītas ceļa zīmes “Braukt aizliegts”, kas ļaus iebraukt tikai konkrētās vietas iedzīvotājiem, taču pārējiem apmeklētājiem šīs ielas uz pasākuma laiku būs slēgtas. Lai nodrošinātu caurbraukšanas iespēju vietējiem iedzīvotājiem, uz Kalna ielas nebūs atļauts novietot automašīnas stāvēšanai, bet satiksme būs atļauta abos virzienos.

Lai nokļūtu Pārventā autovadītāji tiek aicināti laicīgi ieplānot maršrutu pa Ventspils ielu – Policijas ielu – Baznīcas ielu, vai P108 – Jaunais tilts – Saldus iela.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, un novēlam priekpilnas brīvdienas festivālā ”Lido zivis Kuldīgā”!

Autostāvvietu karte pilsētas viesiem

>>> Autostāvvietu karte pilsētas viesiem

Kuldīgas novada pašvaldība aicina pilsētas viesus pirms plānot braucienu uz Kuldīgu, aplūkot autostāvvietu karti, lai atrastu vietu savai automašīnai.

Vēršam uzmanību, ka spēkratus iespējams ērti novietot ne tikai Ventas rumbas tuvumā, bet arī  citviet pilsētā. Kuldīgas vēsturiskais centrs ir ļoti kompakts, tāpēc ērti aizsniedzams kājāmgājējiem.

Tāpat vēršam uzmanību, ka vairākās vietās pilsētā ir izveidotas laika stāvvietas, kurās jānorāda stāvēšanas uzsākšanas laiks, uz priekšējā paneļa novietojot “pulkstenīti” vai papīra lapiņu. Laika stāvvietas Kuldīgā atrodas pie veikala “Drogas” (Liepājas iela 44–46), Baznīcas ielā pie Restaurācijas centra, Domes un viesnīcas “Metropole” (Baznīcas iela 1, 7, 9, 11), Pasta ielā 5, pie Kuldīgas Galvenās bibliotēkas un 1905. gada ielā (1905. gada iela 1-6), pie automazgātuves “Puto” (Sūru iela 3), pie veikala “Mego” (Dzintaru iela 14), pie Kuldīgas slimnīcas (Aizputes iela 22), pie bērnudārza “Cīrulītis” (Pļavas iela 11) un pie kafejnīcas “Riverside” (Stendes iela 2A).

Lido zivis 2024 programma