AktualitātesJaunumiSports

Latvijas telpu futbola kauss otro reizi tiks izcīnīts Kuldīgā, pirmo reizi notiks “Final 4”

Latvijas Futbola federācija informē, ka Latvijas kausa izcīņai telpu futbolā pieteikušās 13 komandas un “Final 4” turnīru 20. un 21. aprīlī uzņems Kuldīga. Mājinieku komanda “Nikers” automātiski kvalificējusies finālčetriniekam.

Pagājušā gada aprīlī Latvijas kausu dramatiskā finālā Jēkabpilī ieguva RFS, pēdējās sekundēs ar 6:5 pārspējot “Riga”, un no deviņām Virslīgas komandām šīs sezonas kausam nav pieteikušies tieši jēkabpilieši. “Lūši”/”Ošukalns” līgas tabulā ieņem sesto vietu. Virslīgas komandas kausā izaicinās “Tukums 2000”, “Talsi”, ASK “Kadaga”, “Napalm” un TFK “Lats”.

Latvijas kausa izcīņas turnīru veidos seši pirmās kārtas mači 17./18. februārī un trīs otrās kārtas spēles 9./10. martā, bet turnīra finišs, šoreiz, paredzēts pēc “Final 4” formāta 20. un 21. aprīlī Kuldīgā. Pirmās un otrās kārtas pāru izloze notiks 20. janvārī “Optibet” Virslīgas spēles TFK “Salaspils “- “RFS Futsal” puslaiku pārtraukuma laikā un tiks translēta. Komandas, kuras nespēlē virslīgas čempionātā, būs pirmās kārtas spēļu mājinieces.

Latvijas kauss telpu futbolā kopš atjaunošanas notiks sesto reizi, un otro reizi finālspēle notiks Kuldīgā – 2019. gadā 508 skatītāju klātbūtnē “LDz Cargo”/DFA, pateicoties Ričarda Raščevska hat-trick, Jana Radeviča diviem un Jurija Halimona vieniem vārtiem, ar 6:2 pārspēja “New Project”. Kuldīga tradicionāli arī ir vislabāk apmeklētā pilsēta telpu futbola virslīgā – šosezon uz spēli vidēji nāk 395 skatītāji. Otrā ar 249 skatītājiem ir pastarīte “Madona”, un arī tālāk seko reģionu pilsētas – Nīca ar 210 un Jēkabpils ar 185 skatītājiem.

Plašāka informācija – https://ej.uz/3dba