AktualitātesSports

Latvijas kauss telpu futbolā otro reizi tiks izcīnīts Kuldīgā

Sestdien, 20. aprīlī un svētdien, 21. aprīlī Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā fināla četrinieks uz aizraujošiem mačiem tiksies Kuldīgā.

Funālturnīra spēles notiks Kuldīgas sporta hallē, Piltenes ielā 25. Sestdien, 20. aprīlī plkst. 14.00, spēkiem mērosies Salaspils FA ar RFS Futsal, bet plkst. 18:00 laukumā izies mājinieki Nikers pret Rīga.

Savukārt svētdien, 21. aprīlī plkst. 13:00, notiks spēle par trešo vietu, bet plkst. 17:00 Lielais fināls.

Šogad Latvijas kauss telpu futbolā notiek jau sesto reizi – pagājušā gadā labākos futbolistus uzņēma Jēkabpils, kur iespaidīgā finālspēlē RFS Futsal ar 6:5 pārspēja Rīga. Kuldīgā Latvijas kausa finālspēle notika pirms pieciem gadiem – 2019. gadā un šosezon tieši Nikers ir pārliecinoši apmeklētākā telpu futbola Virslīgas komanda.

Aicinām atbalstīt labākās telpu futbola komandas arī šoreiz – tiekamies jau šajā nedēļas nogalē uz grandioziem futbola svētkiem un jaudīgu līdzi jušanu sportistiem!

Ieeja bez maksas.  Spēļu tiešraides vērojamas tīmekļa vietnēs  futbols.tv un sportacentrs.com