AktualitātesUzņēmējiem

Kurzemes reģiona uzņēmēji aicināti piedalīties 4 semināru ciklā “Inovatīva pieeja biznesa attīstībai”

Biznesa mācību uzņēmums WIN partners sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību laika posmā no no 5.-26. aprīlim aicina Kurzemes reģiona uzņēmējus apmeklēt 4 bezmaksas seminārus klātienē, kas uzņēmumu darbiniekiem sniegs iespēju attīstīt inovētspējas prasmes, kuras nepieciešamas jaunu ideju radīšanai un veiksmīgai ieviešanai uzņēmuma darbībā.

Semināri norisināsies piektdienās 5., 12., 19., un 26. aprīlī plkst. 10.00 – 16.00 Ventspils augstskolā, Inženieru ielā 101a.

5.aprīlī seminārs ar nosaukumu “Inovācijas pamati un procesi”, būs piemērots tiem uzņēmumu darbiniekiem, kam nepieciešams apgūt pamatzināšanas par inovācijām, to veidiem un veicinošajiem faktoriem, un tehnoloģiju izmantošanu inovatīvu risinājumu ieviešanā.

12.aprīlī seminārs “Kā idejas pārvērst par konkrētiem risinājumiem” tiks veltīts tēmai par plānošanas procesiem uzņēmumā, tostarp prioritāšu izvirzīšanu un darbinieku pienākumu sadali, lai veiksmīgāk sasniegtu nospraustos mērķus. Dienas noslēgumā tiks vadītas praktiskās eksperimentu grupas, izstrādājot eksperimentu dizainu, nodefinējot to mērķus un vērtējot to rezultātus.

19.aprīlī seminārs “Pārmaiņu vadības nozīme jaunu ideju ieviešanā” palīdzēs dalībniekiem gūt izpratni par to, kā efektīvi ieviest jaunas idejas uzņēmumā. Jaunu ideju ieviešana nozīmē jaunas pārmaiņas, savukārt, pārmaiņu vadībā svarīga ir komunikācija ar iesaistītajām pusēm, tajā skaitā darbiniekiem, kuri nereti izrāda pretestību jaunajiem risinājumiem. Seminārā tiks apskatīts arī jautājums par to, kā veikt regulāru monitoringa procesu, lai novērtētu ideju ieviešanas efektivitāti?

26.aprīlī semināru ciklu noslēgs “Praktiskais treniņš jaunu ideju ģenerēšanā”, uz kuru laipni aicināts ikviens uzņēmuma darbinieks, kam nepieciešams attīstīt praktiskās inovētspējas prasmes un radošo domāšanu jaunu ideju radīšanai.

Praktiskās mācības vadīs WIN partners vadības prasmju un pārdošanas trenere Elita Račiņa, kurai ir 20 gadu pieredze korporatīvajā pārdošanā FMCG sektorā un mārketinga vadībā finanšu sektorā (Procter & Gamble, Parex banka, If apdrošināšana), kur viņa vadījusi komandas un jaunu produktu/zīmolu ieviešanas projektus Latvijā un Baltijā. Elita ir vadījusi mācības par inovāciju ieviešanas un vadīšanas procesu, kā arī ideju ģenerēšanu tādās organizācijās kā Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Eco Baltija.

Ar semināru cikla pilno programmu var iepazīties šeit.

Kurzemes reģiona uzņēmumi aicināti pieteikt savus darbiniekus līdz 29. martam šajā saitē.

Uz katru no semināriem viens uzņēmums var pieteikt 1-2 darbiniekus. Katram semināram var tikt pieteikti dažādi darbinieki. Pieteikumi uz semināriem 12., 19. un 26.04. tiks pieņemti arī aprīlī.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Semināri tiek organizēti projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. 

WIN partners ir mācību uzņēmums, kurš no 2008. gada palīdz organizācijām veidot motivētas komandas, attīstīt darbinieku vadības, pārdošanas, komunikācijas prasmes un veicināt viņu personīgo izaugsmi. WIN partners komandā strādā vairāk nekā 35 treneri, kas ļauj piedāvāt klientiem mācību tematisko daudzveidību, kā arī realizēt īpaši liela mēroga apmācības ar vairākiem simtiem dalībnieku.

Papildus informācija: https://winpartners.lv/macibu-kalendars/inovativa-pieeja-biznesa-attistibai