AktualitātesTūristiem

Kuldīgas novads – vienīgais Latvijā ar savu dāvanu karti

No šarmantām viesnīcām un restorāniem līdz aktīvai atpūtai, skaistuma priekiem un dažādiem gardumiem – Kuldīgas novada dāvanu karte dod iespēju vairāk kā 50 vietās baudīt romantiku, izmēģināt aktīvo izklaidi un norēķināties kafejnīcās, restorānos, viesnīcās, veikalos. Turklāt Kuldīgas novads ir vienīgais visā Latvijā, kas piedāvā ar vienu dāvanu karti baudīt daudz elpu aizraujošus piedzīvojumus un jaunus iespaidus visa novada mērogā – gan pilsētās, gan pagastos.

Kuldīgas novada dāvanu karte ir iespēja iepriecināt draugus un ģimenes locekļus, kolēģus, klientus un darījuma partnerus, kā arī novada viesus. Izklaižu kartes pielietojums ir ļoti plašs, ļaujot izbaudīt visas novada priekšrocības no dažādām šķautnēm – atpūsties un baudīt vēdera priekus, pilnveidoties un iegūt jaunas zināšanas, uzlabot veselību, parūpēties par skaistumu, iepirkties vai palikt un atpūsties kādā no novada naktsmītnēm.

“Liels paldies Kuldīgas novada uzņēmējiem par apvienošanos vērienīgā dāvanu kartes piedāvājuma veidošanā un novada atpūtas iespēju pilnveidošanā! Redzam, ka interese par iespēju uzdāvināt lielisku atpūtu Kuldīgas novadā arvien pieaug – jau šobrīd dāvanu kartes iegādājušies un novada īpašo šarmu sev un citiem dāvājuši vairāk kā 500 cilvēki. Viņu vidū gan vietējie iedzīvotāji, gan visi no citām pilsētām un pat valstīm.” saka Kuldīgas novada tūrisma attīstības centra vadītāja Jana Bergmane.

 Kuldīgas novada dāvanu kartes iespējams iegādāties Kuldīgas novada tūrisma attīstības centrā – Kuldīgā, Baznīcas iela 5, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00. Dāvanu karte derīga 6 mēnešus no iegādes brīža un tā jāuzrāda pirms pakalpojuma saņemšanas vai rezervācijas.

Dāvanu kartes izmantošanas vietu skaits regulāri pieaug, aktuālo sarakstu ar vietām, kur norēķināties ar Kuldīgas novada dāvanu karti, var apskatīt: www.visitkuldiga.com.