AktualitātesJaunumiIzglītība

Kuldīgas novada pedagogi un jaunatnes darbinieki uzlabo profesionālās kompetences un pilnveido savu personību

Pasākums “Metožu karuselis” 15.janvārī, Liepājas Universitātē  pulcēja vairāk nekā 100  interesentus, lai iedvesmojošās lekcijās un praktiskās darbnīcās apgūtu spēles veida metodes.

Latvijā ir vairāk nekā 20 metožu un spēļu izstrādātāji, kuri radījuši lieliskas spēles un spēles veida metodes, kuras noder gan izglītības iestādēs un darbā ar jaunatni,  gan personālvadībā un  personīgajā izaugsmē.

Dalībnieki ar interesi klausījās  lekcijas par attiecībām ar laiku, prokrastināciju un izdegšanu (lektore Līga Bērziņa), par vērtību pieeju motivācijai un veiksmei (Ieva Johansson),  lekcijas “Naudu vai laimi?” (lektore Kristīne Vilcāne) un “Vari, ja dari!”( Kadrija Beirote).

Savukārt, praktiskajās darbnīcas klātesošie dzirdēja gan meistarklašu vadītāju iedvesmas stāstus, gan paši varēja apgūt kāršu spēļu metodes un izmēģināt tās uz savas pieredzes. Tā, piemēram, varēja iepazīt Spēka dzīvnieku kārtis, Izaugsmes kārtis, 7 soļu darbnīcas kārtis savas spēles radīšanai u.c.

Kuldīgas novada pārstāvji pasākumu apmeklēja, sadarbībā ar Liepājas Izglītības pārvaldi, Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra Karjeras izglītības un audzināšanas plāna ietvaros.

Vairāk info: BJC direktores vietniece Anda Andersone, 29123501