Policija

Kuldīgas novada pašvaldības policija nodrošinās sabiedrisko kārtību Skrundas pilsētas svētkos

Šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. maijā, Skrundā norisināsies pilsētas svētki, kuros sabiedrisko kārtību nodrošinās Kuldīgas novada pašvaldības policija, Zemessardze un Valsts policija.

Kuldīgas novada pašvaldības policijā skaidro, ka inspektori pilsētas svētkos strādās pastiprinātā režīmā. Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību, papildus četriem pašvaldības policijas darbiniekiem, palīdzēs arī zemessargi.

Pašvaldības policija atgādina vecākiem rūpīgi sekot līdzi savām atvasēm, lai tās nepazūd un pūlī nenoklīst. Tāpat kārtības sargi stingri kontrolēs, vai iedzīvotāji un svētku viesi nelieto alkoholu sabiedriskās vietās.

Kuldīgas novada pašvaldības policijas darbinieki svētkos uzraudzīs, vai nepilngadīgas personas nav alkohola un narkotisko vietu reibumā, kā arī pēc plkst. 23.00 neatrodas svētkos bez vecāku uzraudzības.

Pašvaldības policijas darbinieki ir gatavi reaģēt uz jebkādiem starpgadījumiem, tādēļ Skrundas iedzīvotāji un viesi ir aicināti ziņot policijas patruļai, zvanot pa tālruņiem 29106501, 28881288, vai arī rakstot/sūtot ziņu “WhatsApp” aplikācijā.