AktualitātesSvarīgiIedzīvotāju padomes

Kuldīgas Novada pašvaldības Iedzīvotāju padomes vēlēšanu kārtība

No 8. līdz 12. jūlijam trīs Kuldīgas novada pagastos Ēdolē, Īvandē un Vārmē norisināsies Iedzīvotāju padomes vēlēšanas.

Vēlēšanu Norise

  • Par katras teritorijas padomes locekļiem drīkst balsot konkrētās padomes teritorijā deklarētas fiziskās personas, kuras ir Latvijas Republikas pilsoņi vai tādi Eiropas Savienības pilsoņi, kuri nav Latvijas Republikas pilsoņi, bet ir reģistrēti Fizisko personu reģistrā, uz balsošanas pirmo dienu ir sasniegušas 16 gadu vecumu.
  • Par iedzīvotāju padomes kandidātiem iespējams balsot Ēdoles, Īvandes, Vārmes pagastu pārvaldē tās darba laikā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
  • Balsot var arī attālināti –  aizpildot balsošanas veidlapu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu nosūtot uz e-pastu dome@kuldiga.lv. Elektroniski tiek pieņemtas veidlapas, kas saņemtas no pirmās vēlēšanu dienas plkst. 00.00 līdz pēdējās vēlēšanu dienas plkst. 23.59.

Balsošanas veidlapas: ĒDOLE, ĪVANDE, VĀRME.

Kuldīgas novada pašvaldības Iedzīvotāju padomes vēlēšanu kārtība