AktualitātesIzglītībaJauniešiem

Kuldīgas novada izglītības iestāžu kori priecē ar skaņdarbiem

19.martā Kuldīgas Jauniešu mājā norisinājās Kuldīgas novada izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaude – skate, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Skatē savu meistarību pierādīja trīs koru kolektīvi.

Skatē piedalījās Vārmes pamatskolas 3.-9. klašu koris, E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas zēnu koris un E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas meiteņu koris “Cantus”. Kolektīviem bija jāizpilda trīs skaņdarbi.

Koru veikumu vērtēja zinoša žūrija – Kuldīgas novada skolu koru virsdiriģents Eduards Grāvītis, E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas direktore Andra Zvejniece un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas kora diriģents Alvis Rubenis.

Žūrija lēma Vārmes pamatskolas korim piešķirt pirmās pakāpes diplomu, bet abiem E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolas kolektīviem – augstākās pakāpes diplomus. Skates otrā, Kurzemes, kārta 11. aprīlī norisināsies Kuldīgas Jauniešu mājā.