AktualitātesUzņēmējiem

Kuldīgas maize iekaro pircēju sirdis visā Latvijā

Turpinot viesošanās ciklu pie Kuldīgas novada uzņēmējiem, domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts apciemoja Kuldīgas maizes ceptuvi, kuru saimnieko vietējais uzņēmējs Gatis Rozenfelds. Viņš uzņēmējdarbībā darbojies jau vairāk nekā 15 gadus – gan tirdzniecības, gan nekustamo īpašumu un arī bioloģiskās lauksaimniecības jomā. Turklāt ar Kuldīgas maizes ceptuvi viņu saista ciešas saiknes – pirms pieciem gadiem viņš uzņēmumā strādājis par izpilddirektora palīgu.

“Kuldīgas maizes ceptuve” nodarbina ap 40 darbiniekiem un mērķtiecīgi plāno attīstīt ražotnes darbu, lai, reaģējot uz pieprasījumu, jaudu palielinātu.  G. Rozenfelds apņēmīgi meklē gan eksporta tirgus, gan iespēju paplašināt piedāvājumu vietējā tirgū. Jau pavisam drīz Kuldīgas maizīte ieguls “Rimi” veikalu tīkla plauktos, dodot iespēju pircējiem visā Latvijā nobaudīt gardo un kvalitatīvo produkciju. Tāpat tiek meklēti jauni tirgi ārpus Latvijas –  par “Kuldīgas maizes ceptuves” sortimentu ieinteresējies Uzbeku tirgus, notiek sarunas par labāko sadarbības veidu.

Par nākotni jādomā šobrīd – tāda ir G. Rozenfelda pārliecība. Tāpēc uzņēmējs nemitīgi domā, kā saimniekot efektīvāk, piemēram, izmantojot biogāzi, tā samazinot energoresursu izmaksas. Tāpat ir plāns atvērt savu veikaliņu kur pircējiem vienuviet iegādāties visu maizes ceptuves produkciju.

“Kuldīgas maizes ceptuve” mēnesī saražo  vidēji 36 tonnas produkcijas. Kuldīgas rupjmaize, saldskābmaize un baltmaize – tās klienti iecienījuši visvairāk. Tai pat laikā tiek pieprasīta arī burkānmaize,  sīpolmaize, “radziņš”  un citi gardumi.

“Radziņu Kuldīgas veikaliem piegādājam arī pusdienslaikā, dodot iespēju pircējiem to baudīt siltu, tikko ceptu. Garšīgākā maize nāk no Kuldīgas – par to pārliecinājies ikviens, kurš nogaršojis mūsu ceptuves maizīti.” saka G. Rozenfelds.

Uzņēmējs rūpējas, lai klientiem piedāvātu pēc iespējas plašāku produkciju – katrai gaumei un patikšanai. Ne mazāk svarīga ir kvalitāte – produktam jābūt veselīgam un gardam.  G. Roznefelds ir sava novada un patriots. Cilvēks, kurš mīl to ko dara un dara to, ko mīl. Novēlam, lai Kuldīgas maizīte ar savu kvalitāti, veselīgajām sastāvdaļām un unikālo garšu iekaro pircēju mīlestību ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē!