AktualitātesJauniešiem

Kuldīgas Jauniešu mājas komandai otrā vieta Saldus jauniešu dienas popielā

6. aprīlī norisinājās Saldus jauniešu diena, kurā piedalījās arī Kuldīgas Jauniešu mājas komanda. Atraktīvā un jautrā komanda izcīnīja otro vietu popielas konkursā.

Kuldīgas Jauniešu mājas komandu pārstāvēja Katrīna un Sofija Stjopačkinas, Alise Grīnberga, Pārsla Nīcgale un Viktorija Vēreniece. Meitenes bija sagatavojušas smieklīgu priekšnesumu par “Pirmā kursa” dziesmu “Sēnes”. Desmit komandu konkurencē kuldīdznieces kļuva par vicečempionēm.

Savukārt negaidītu pārsteigumu sarūpēja jaunatnes darbinieki, to skaitā Kuldīgas novada BJC jaunatnes darbinieks Adrians Dravnieks, kuri izpildīja “Bermundu divstūra” un “Apvedceļš” dziesmu “Brāl’ ar dzīvi nekaulē”.

Paldies jaunietēm par radošumu un jaunatnes darbiniekam A. Dravniekam par aktīvo līdzdarbošanos!