AktualitātesIzglītība

Kuldīgas Centra vidusskolā norisinājās Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiāde

10.aprīlī Kuldīgas Centra vidusskolā norisinājās Kurzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiāde 7. klašu  skolēniem, kuras dalībnieki bija jaunie zināšanu meklētāji no Jūrmalas, Ventspils un Liepājas valstspilsētām, Ventspils, Tukuma, Talsu, Saldus, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadiem. Šis pasākums pulcē ne tikai izcili gudrus un zinātkārus jauniešus, bet arī veicina sadarbību un draudzību starp skolēniem un skolotājiem no dažādām pilsētām un novadiem.

Kamēr skolēni risināja uzdevumus un pārbaudīja ģeogrāfijas zināšanas, skolotāji iepazina Kuldīgu – apmeklēja Kuldīgas Digitālo inovāciju centru, Adatu torni. Pēc olimpiādes skolēni kopā ar skolotājiem devās uz  Kuldīgas muzeja atvērtajiem krājumiem, kurā piedalījās interaktīvajā ekskursijā ekspozīcijā ”Ceļojums muzeja krājumā”.

Sveicam visus olimpiādes dalībniekus un pateicamies skolotājiem par viņu neizsīkstošo iedvesmu un atbalstu jauniešiem!

Paldies visiem, kas iesaistījās šī pasākuma norisē!