AktualitātesFoto

Kuldīga atzīme Ēvalda Valtera 130 jubileju

Šodien, 2. aprīlī Kuldīgā norisinājās akcija “Pusdienas tēja pie Ēvalda Valtera”. To jau ikgadēji rīkoja Kuldīgas kultūras centrs,  aicinot iedzīvotājus pulcēties Rātslaukumā, lai suminātu mūsu novadnieku, Kuldīgas Goda pilsoni, leģendāro aktieri Ēvaldu Valteru 130. dzimšanas dienā.

Ar dziesmām un stāstiem pasākumā dalījās Ēvalda Valtera teātra krustdēls aktieris Jānis Paukštello. Izdevējs un  Apgāds “Jumava”  valdes priekšsēdētājs Juris Visockis prezentēja grāmatu “Ēvalds Valters. Gadsimts cilvēkā. Cilvēks gadsimtā”. Un pasākumā viesojās arī radio personība un daudzu grāmatu autore Lia Guļevska un  Ēvalda Valtera dēls Raits Valters.

Pasākuma laikā visi apmeklētāji tika cienāti ar tēju un auzu cepumiem, kas jubilāram bijuši iecienīti.

Atceries Kuldīgā zināmo leģendu – ja kāds grib nodzīvot līdz 100 gadiem, tad ir jāapsēžas blakus māksliniekam un jāiedzer tēja.

Savukārt plkst.17.00 Kurmāles pagasts pārvaldes mazajā zālē norisināsies Ē.Valtera piemiņas istabas atklāšanas pasākums. Laipni aicināts ikviens!