Sestdien, 5. oktobrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00, Kuldīgas Pilsētas dārzā un tā apkārtnē notiks 13. tradicionālais Hercoga Jēkaba gadatirgus.  Kuldīgas novada ļaudis tajā piedāvās pašu izaudzēto un savām rokām darināto. Būs arī mūzika, amata meistaru darbnīcas un dažādas izklaides.

Tieši 12.00 ar lielgabala zalvi ies vaļā jestrais rudens  tirgus jandāliņš. Kā allaž, tajā ceps, vārīs, lies un šmorēs, tirgosies, kaulēsies, dies un smies uz nebēdu! Galdi vai lūzīs no rudens velšu bagātības! Muzikanti spēlēs, meistari rādīs savus meistarstiķus, visapkārt rībēs, kūpēs, burbuļos, blēs, maus, buldurēs un kladzinās. Ikkatrs varēs novērtēt, cik čakli un izdomas bagāti ir Kuldīgas novada ļaudis!

Prātu un rokas ļaus nodarbināt namdaru darbnīca, jaunākos tirgū gājējus izklaidēs karuseļa zirgu riksis un rudens šeptes ar nebēdnīgajiem tirgus rūķiem, bet Dārziņu fermas jaukie dzīvnieciņi radīs īstu lauku sētas sajūtu.

Skatuvi pieskandinās tautas dziesmu zinātāji Ēdol’s ķist, muzikālā banda Rahu un Galma prāģeri.

Vārdu sakot – katrs atradīs ar ko sevi palutināt, līdz pat tirgus noslēguma lielgabala grāvienam četros pēcpusdienā.

Lieciet aiz auss – sestdien, 5. oktobrī, visi dodas uz Hercoga Jēkaba gadatirgu – iepirkties, iestiprināties, citus satikt, sevi izrādīt, mēles patrīt un kārtīgi izlustēties! Tā, lai mājās palicējiem pēcāk ir ko nožēlot!

Ieeja visos tirgus pasākumos bez maksas.

Hercoga Jēkaba gadatirgu rīko Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Kuldīgas kultūras centrs” sadarbībā ar Kuldīgas novada pagastu pārvaldēm un SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”.

Vairāk informācijas: www.kuldigasnovads.lv