KultūraFotoPadures pagasts

Krāšņi aizvadīta POPIELA Padurē

Ar lielisku atdarināšanas mākslu, spilgtiem tērpiem un skaļām ovācijām, nedēļas izskaņā aizvadīta POPIELA Padurē.

Pasākumā piedalījās 28 dalībnieki ar 6 priekšnesumiem. Žūrija novērtēja katru priekšnesumu ar atzinīgiem komentāriem un izteica pateicību dalībniekiem par viņu ieguldīto darbu, radošumu un centību. Redzot tik lielu dalībnieku un skatītāju atsaucību, Padures pagasta pārvaldes vadītāja Irita Riķīte uzsvēra, ka turpmāk kultūras pasākums Popiela kļūs par Padures pagasta tradīciju.

Priekšnesumi tika vērtēti četrās kategorijās:

  • Bērnu grupas balvu saņēma – Nikola Viktorija Kuzņecova Keita Freisa, Alīsija Lāsma Burmeistere, izpildot priekšnesumu – Uptown Funk – The Chipmunks.
  • Jauniešu grupā balvu saņēma – Aleksis Burkovskis un Marks Sāmietis, izpildot priekšnesumu – Bujāns – Masku Faktors.
  • Jauktajā grupā balvu saņēma – Jauniešu “DEPO” Ēdolē – Sabīne Firsova, Keita Gudermane, Beāte Gudermane, Patrīcija Jonele, Elīza Zorenberga, Agnese Moldovāne, Kristīne Maizīte, Kristīne Fedina, Rebeka Ovčenkova, Sintija Ovčenkova ,Daniels Dobelis, Aleksandrs Putniņš, Elza Tīrmane, Ieva Eglīte, Lauris Sproģis, izpildot priekšnesumus – Master KG – Jerusalema un Spice Girls – Wannabe.
  • Ģimenes grupā balvu saņēma – sieviešu vokāli instrumentālā ansambļa “Harmonija” dalībnieces – Rūta Ķergalve, Anita Sāmiete, Inta Poļikova, Krista Valdmane, Ilze Šmīdenberga, Sadra Ķergalve. Izpildot priekšnesumu – Bermudu divstūris/Apvedceļš – Brāl’ Ar dzīvi nekaulē.
  • Skatītāju simpātijas balvu ieguva – Zane Zvirbule ar priekšnesumu – Okay – Palaiž garām.