Uzņēmējiem

Kopīgās rūpēs par vēsturisko mantojumu

Turpinot tikšanās ciklu ar Kuldīgas novada uzņēmējiem, domes priekšsēdētāja Inese Astaševskam vietnieks Artis Roberts un izpilddirektors Rimants Safonovs uz sarunu aicināja mūsu novada uzņēmēju – SIA Linde Grupa īpašnieku Kasparu Bergmani. Sadarbība starp pašvaldību un uzņēmējiem, veiksmīga komunikācija starp iestādēm ir būtisks stūrakmens uzņēmējdarbības attīstībai. Pārrunātas iespējas, kā veicināt uzņēmējdarbību novadā un mazināt birokrātisko slogu.

Atjaunotas ēkas, rūpes par vēsturisko mantojumu vecpilsētā, dzīvojamā fonda atslogošana un jaunu mājokļu piedāvāšana iedzīvotājiem – uzņēmuma “Linde Grupa” veiktās investīcijas Kuldīgas novadā pēdējo piecu gadu sasniegušas 4 miljonus eiro.

“Linde Grupa” ir ģimenes holdinga kompānija, kuras pārvaldībā ir vairāki uzņēmumi- Linde Invest, Linde Retail un Linde Būve. Tie darbojas tādās nozarēs kā būvniecības materiālu, mēbeļu un dažādu interjera preču tirdzniecība, viesmīlība, būvniecība, nekustamo īpašumu attīstīšana un pārvaldīšana.

Uzņēmums īstenojis vairākus ēku atjaunošanas projektus, kas ir ciešā saiknē ar pašvaldības redzējumu par vēsturiskā mantojuma saglabāšanu vecpilsētā. Atjaunojot un saglabājot vēsturiskās ēkas, tiek atjaunota ne tikai estētiskā vērtība, bet nodrošināta ilgtspēja.

Liels paldies uzņēmējam Kasparam Bergmanim par līdzdarbošanos un aktīvo iesaisti Kuldīgas un visa novada attīstībā – kopīgiem spēkiem padarīsim mūsu novadu vēl skaistāku un pievilcīgāku kā dzīvošanai, tā uzņēmējdarbības attīstībai.