AktualitātesKurmāles pagasts

Karaoke ballīte Vilgālē

Sestdien, 17. februārī, Kurmāles pagasta “Pagastmājas””pasākumu zālē sevi pieteica nebijis pasākums – KARAOKE ballīte Vilgālē, kas  pulcināja kopā negaidīti lielu apmeklētāju skaitu, ka nācās pat atteikt pēdējā brīža zvanītājiem, jo zāle bija pārpildīta!

Jau ar pirmajiem akordiem un vadītājas Kristīnes Brokas- Meļkes aicinājuma kāpt uz skatuves un iemēģināt dziedātprasmi no piedāvātajām 100 latviešu dziesmām, publika ilgi nebija jāskubina.

Atlika pirmajiem drosmīgajiem atklāt “brīvos mikrofonus”, ka turpinājums ar dziedātgribētājiem bija gana straujš. Visu piecu stundu garumā KARAOKE vadītājai Kristīnei ne reizi nevajadzēja lūgties vai skubināt apmeklētājus kāpt uz skatuves dziedāt. Gluži pretēji – Kristīnei izveidojās pat rinda uz dziesmu dziedāšanu! Arī zālē sēdošie lieki laiku netērēja, bet dziesmu pavadībā izmantoja pavisam nelielo atvēlēto brīvo grīdu, lai mestos straujā dejas solī!

Un tā piecu stundu garumā nepārtraukti tika dziedāts, dejots, smiets utt.

Apmēram stundu pirms finiša taisnes visiem bija iespēja nobalsot par savu vakara favorītu, atdodot savu balsi tikai vienu reizi par vienu no visiem, kas kāpa uz skatuves šajā vakarā.

Uzvarētāji:

  1. vietā un uzvaras laurus ar stabilu balsu pārsvaru plūca Pauls Pujāts,
  2. vietā bija vakara gaitā izveidojies duets Anna Elīza Doniņa un Anna Ludevika.
  3. vietā māsas Elita un Sintija.