AktualitātesVeselībaKabiles pagasts

Kabilniecei Līnai – Hertai Vizbulei 100!

9. oktobrī dižo 100 gadu jubileju atzīmēja kabilniece Līna-Herta Vizbule. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Kabiles pagasta pārvaldes vadītāja Elīna Ose devās ciemos pie Līnas kundzes, lai sveiktu nozīmīgajos svētkos: “Jūsos mīt tik liela enerģija! Vēlam daudz, daudz laimes un galvenais – veselību un dzīves sparu, lai turpinātu baudīt dzīvi. Jūs esat patiess paraugs visiem mums – man ir liels gods Jūs sveikt nozīmīgajā jubilejā!” vēlēja I. Astaševska.

Līna-Herta Vizbule dzimusi Gaiķu pagastā (tā laika Kuldīgas apriņķa teritorijā), un dzīvo Kabilē jau vairāk nekā 30 gadus. Tieši šeit viņa rod atpūtu un mieru no Rīgas steigas darbojoties savā mazdārziņā, kā arī prieku, esot tuvinieku lokā.

Ikdienā Līna prāta asumam un roku veiklībai tamborē, min krustvārdu mīklas un spēlē Sudoku. Līnas kundze atbalsta un palīdz arī citiem – pērn rokdarbniece Ukrainas karavīriem dāvinājusi 30 pašdarinātus zeķu pārus.

Jubilāre skaistajos svētkos tika sveikta ar ziediem un Kuldīgas novada pašvaldības svētku pabalstu nozīmīgās dzīves jubilejās 150 eiro apmērā.

Kuldīgas novada pašvaldība sveic Līnas kundzi dižajā jubilejā! Lai vēl ilgi prāta možums un mīļi līdzcilvēki tuvumā!