AktualitātesKabiles pagasts

Kabiles jauktajam vokālajam ansamblim tiek dots nosaukums – “SKANETE”

2.martā Kabiles pagasta saieta namā “Sencis” tika izdziedāts koncerts ” Sadziedam Kabilē”. Koncertā piedalījās viesu ansambļi no Turlavas, Laidiem, Lutriņiem, Aizputes un Kabiles jauktais vokālais ansamblis. Koncerta laikā notika vārda došana svētki Kabiles jauktajam vokālajam ansamblim. Koncerta skatītājiem un dalībniekiem bija iespēja, nobalsot par atbilstošāko ansambļa nosaukumu. No diviem variantiem “Kanete” vai “Skanete” par piemērotāko un atbilstošāko tika izvēlēts ansambļa nosaukums “SKANETE”.

Kabiles jauktais vokālais ansamblis dibināts 2022. gada rudenī, ansambļa vadītāja Anete Siltāne. Ansamblis koncertējis daudzviet Kuldīgas novadā, kā arī kaimiņa novados. 2023. gada rudenī ansamblis devās koncertceļojumā uz Horvātiju, kur sniedz koncertus veco ļaužu namos, un piedalījās ielu koncertos. Šogad ansamblis dosies uz starptautisko dziesmu un deju festivālu “ Le spiagge d Italia” Itālijā.

Lai top, lai skan tuvu un tālu!