AktualitātesJaunumi

Izsludināts iepirkums par jauniešu izaugsmei paredzētā Liepāja 2027 pilotprojekta realizāciju

Lai iesaistītu jauniešus Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmas aktivitātēs un sniegtu viņiem iespēju realizēt savus projektus, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) izsludina iepirkumu par jauniešu izaugsmes pilotprojekta realizāciju. Tā ietvaros paredzēts nodrošināt nepieciešamo apmācību un atbalstu, lai jaunieši paši varētu plānot un īstenot jauniešu auditorijai paredzētus kultūras notikumus.

Iepirkums paredz, ka programmas realizētājiem sadarbībā ar Liepāja 2027 pārstāvjiem jāizstrādā apmācību un mentoringa programmas plāns, jānodrošina ne mazāk kā 30 motivētu jauniešu piesaiste dalībai programmā (vismaz 20 jauniešiem jābūt no Liepājas, pieciem jauniešiem no Dienvidkurzemes novada un pieciem no Kuldīgas novada).

Pretendentiem jānodrošina jauniešu izaugsmes programmas īstenošana, kas ietver regulāras tikšanās un komandas saliedēšanas aktivitātes, neformālas apmācības par pasākumu plānošanu un īstenošanu, kā arī citas nodarbības, kas veicina jauniešu izaugsmi un palīdz apgūt noderīgas prasmes, lai jauniešu īstenotie kultūras pasākumi būtu pēc iespējas kvalitatīvāki, inovatīvāki un saistošāki dažādām jauniešu grupām.

Tāpat iepirkuma uzdevums paredz veikt pilotprojekta izvērtējumu un sniegt rekomendācijas jauniešu programmas tālākai attīstībai.

Pirmais Liepāja 2027 jauniešu pilotprojekts jārealizē no 2024. gada augusta līdz 2025. gada 31. oktobrim. Paredzēts, ka līdzīga programma tiks īstenota arī 2025./26. un 2026./27. mācību gadā.

Pilotprojekta īstenošanai paredzētais finansējums ir līdz 22 000 eiro.

Plašāka informācija par Liepāja 2027 jauniešu pilotprojekta iepirkumu pieejama šeit: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/124847