Aktualitātes

Izsludināta pieteikšanās mākslinieku rezidencei Padurē, Rendā un Rudbāržos

Izsludināta pieteikšanās rezidencei “Piezīmes uz malām” Kuldīgas novada Padurē, Rendā un Rudbāržos 2024. gada augustā!

Sūti savu pieteikumu līdz 27. jūnijam uz e-pastu: juta.ozolina@kuldigasnovads.lv 

Rezidencei var pieteikties dažādu radošo jomu pārstāvji, īpaši tie, kuri strādā starpdisciplināri. Šogad rezidence vēlas pievērst uzmanību neērtajai un aizmirstajai pagātnei un mantojumam, kas skar dažādus laika lokus un slāņus, – vai tā būtu nesena pagātne, vai senāka, saistīta ar dažādu varu un ideoloģiju ietekmi Kuldīgas novada kultūrslāņu veidošanā, nesot sev līdzi dažāda apmēra konfliktus.

Rezidences noslēgumā augustā vai septembrī sagaidāma publiska darbu prezentācija.

Jautājumi: kuratore Maija Rudovska (maijarudovska@gmail.com) vai koordinatore Juta Ozoliņa (juta.ozolina@kuldigasnovads.lv)

Rezidenci rīko biedrība “Kuldīgas mākslinieku rezidence” sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un kuratori Maiju Rudovsku. Atbalsta: Kuldīgas novada pašvaldība, Kurzemes plānošanas reģions, @kulturkapitals mērķprogramma “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma””.