AktualitātesJaunumiIzglītība

Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas direktora amatā apstiprina Igo Kūlaini

Kuldīgas novada pašvaldībā noslēdzies konkurss, kura mērķis bija izraudzīties Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas direktoru. Kuldīgas novada Domes 25. jūlija sēdē deputāti šim amatam apstiprināja Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas ilggadējo pedagogu Igo Kūlaini. Viņš amata pienākumus sāks pildīt no 1. augusta.

Igo Kūlainis ieguvis augstāko pedagoģisko izglītību, arī līdzšinējā darba pieredze 28 gadu garumā saistīta ar izglītības jomu. Viņš gan ilgāku laiku, gan epizodiski strādājis sešās izglītības iestādēs, gūstot plašu redzējumu par iestāžu darba atšķirību un specifiku. Karjeru sācis, pasniedzot savai kvalifikācijai atbilstošus priekšmetus pamatskolas un vidējās izglītības pakāpēs, organizējis un vadījis interešu izglītības pulciņus. Vadījis Kuldīgas novada skolotāju Mājturības/ mājsaimniecības metodisko apvienību, organizējot novada un Kurzemes reģiona mēroga pasākumus.

Pēdējo septiņu gadu laikā I. Kūlaiņa darbs saistīs ar izglītības iestādes administrēšanu un izglītības procesu vadību, tostarp organizējot Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas darbu covid pandēmijas laikā. “Uzskatu, ka katrai izglītības iestādei ir jābūt skaidrai vīzijai un jāatrod savs unikālais piedāvājums – šāds piedāvājums Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolā ir iekļaujošā un speciālā izglītība. Manas zināšanas, izpratne un pieredze, kas saistīta ar speciālo izglītību, ir balstītas ne tikai teorētiskās zināšanās, bet arī praktiskā pieredzē vairāku gadu garumā.” Saka Igo Kūlainis.

Kopumā uz vakanci Kuldīgas novada pašvaldība saņēma trīs pieteikumus.