AktualitātesPašvaldībaIzglītībaSkrundas pilsēta un pagastsAlsungas pagasts

Iegādāsies elektroautobusus Skrundas un Alsungas skolēnu pārvadājumiem

Foto: Lāsma Reinfelde

Kuldīgas novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta Nr.3.1.1.6.i.0/1/23/A/CFLA/012 “Bezemisiju transportlīdzekļu iegāde Kuldīgas novada pašvaldības funkciju īstenošanai un pakalpojumu sniegšanai” ieviešanu.

Projekta ietvaros tiks iegādāti divi jauni elektroautobusi Skrundas un Alsungas pagasta skolēnu pārvadāšanai, kā arī tiks izbūvētas divas elektrouzlādes stacijas pie Alsungas pamatskolas un Skrundas vidusskolas. Šobrīd uzsākti projektēšanas darbi, kurus veic SIA “KCE”.

Projekta mērķis ir uzlabot skolu tīkla sasniedzamību un tas īstenots Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 3.1. reformu un investīciju virziena “Reģionālā politika” 3.1.1.6.i. investīcijas “Pašvaldību funkciju īstenošanai un pakalpojumu sniegšanai nepieciešamo bezemisiju transportlīdzekļu iegāde” ietvaros.

Kopējās izmaksas ir 804 159.43 eiro, no tām 666 660.00 eiro ir Atveseļošanās fonda finansējums, 137 499.43 eiro Pašvaldības līdzfinansējums. Projektu plānots īstenot līdz 2025. gada 31. decembrim.