AktualitātesKuldīga

Grāmatu piegāde mājas jau 10 gadus

Kuldīgas Galvenā bibliotēka jau desmito gadu Kuldīgas pilsētas iedzīvotājiem piedāvā grāmatu piegādi mājās, kas padara lasīšanu vēl pieejamāku un ērtāku visiem interesentiem.

Lai atrisinātu izaicinājumus, ar kuriem sastopas tie, kam nav viegli nokļūt bibliotēkā, katra mēneša pirmajā ceturtdienā notiek grāmatu piegāde no bibliotēkas uz lasītāju mājām. Kuldīgas iedzīvotāji, kuri labprāt iegrimtu grāmatu pasaulē, bet dažādu iemeslu dēļ nevar apmeklēt bibliotēku, var pieteikties un kļūt par mājas lasītāju. Šis pakalpojums ir domāts ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, bet arī visiem citiem interesentiem, kuriem ir apgrūtināta iespēja nokļūt līdz bibliotēkai.

Lai pieteiktos pakalpojumam, sazinieties ar bibliotēku, zvanot uz numuru 25618263. Grāmatu piegāde ir bez maksas. Kuldīgas Galvenā bibliotēka aicina visus interesentus pieteikties šim noderīgajam pakalpojumam vai pieteikt sev pazīstamus grāmatu lasītājus, kuri labprāt katru mēnesi saņemtu interesējošo literatūru mājās.

Grafiks grāmatu piegādei 2024. gadā:

 • 1. februāris;
 • 7. marts;
 • 4. aprīlis;
 • 2. maijs;
 • 6. jūnijs;
 • 4. jūlijs;
 • 1. augusts;
 • 5. septembris;
 • 3. oktobris;
 • 7. novembris;
 • 5. decembris.