AktualitātesKultūra

Festivālu un sabiedriski nozīmīgu kultūras projektu konkursa rezultāti

Lai bagātinātu Kuldīgas novada kultūrvidi ar vērienīgiem, kvalitatīviem un inovatīviem kultūras notikumiem un veicinātu sabiedrības līdzdalību, Kuldīgas novada pašvaldība pirmo reizi  izsludināja Festivālu un sabiedriski nozīmīgu kultūras projektu konkursu. Tajā tika saņemti 12 interesanti un radoši projekti par kopējo pieprasīto summu 167901,6 EUR.

Konkursā pieejamo 70 000 EUR sadalījumu izvērtēja konkursa komisija, kuras sastāvā bija uzņēmēja un Kuldīgas novada domes deputāte Baiba Mikāla, Priekšsēdētājas vietniece Skrundas pilsētas un novada lauku teritoriju jautājumos Nellija Kleinberga, Kuldīgas Kultūras centra komunikācijas projektu vadītāja Krista Jansone, laikraksta “Kurzemnieks” redaktore Daiga Bitiniece un komisijas priekšsēdētāja, Kuldīgas novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Dace Reinkopa: “Projektu pieteikumos vēlējāmies redzēt saturīgu, plašu un daudzveidīgu programmu piedāvājumu, kas atbilst Kuldīgas novada kultūrvēsturiskai situācijai un specifikai, un papildina esošo piedāvājumu ar tādu žanru izpausmēm, kas mūsu novadā ir tā saucamā “tukšā niša”. Ļoti svarīga bija  projekta pieteicēja un projektā iesaistīto personu līdzšinējā darbības pieredze un kompetence, lai mēs būtu pārliecināti par iecerētā projekta kvalitatīvu realizāciju. Būtisks faktors bija projekta sezonalitāte un teritoriālā daudzveidība”.

Komisija lēma piešķirt finansējumu 5  projektiem:

Projekta nosaukums Piešķirtā summa, EUR
1. Lielkoncerts “ROKS PAR BRĪVĪBU” Skrundā 18000