AktualitātesĒdoles pagasts

Ēdoles pamatskolai jauns rotaļu laukums

Biedrība “Ēdoles skola nākotnei” ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu ir realizējusi LEADER projektu Nr. 22-02-AL31-A019.2201-000008 “Laukuma “Rotaļu kabata” izveide, bērnu un jauniešu sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai” Ēdoles pagastā.

Līdz šim Ēdoles iedzīvotājiem rotaļu laukums bija pieejams tikai Ēdoles pagasta centrā pie Kultūras nama – pie Ēdoles pamatskolas izveidotais bērnu rotaļu laukums bija nolietojies un drošības apstākļu dēļ jau daļēji demontēts.

Jauno sporta un atpūtas laukumu veido vairāk kā 30 rotaļu elementi, kas paredzēti dažādām aktivitātēm un dažāda vecuma bērniem, kur pulcēties un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 48421.44 EUR, no kurām publiskais finansējums 43579.29 EUR un Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējums 4842.15 EUR.