Ēdoles pagasts

Ēdoles kultūras namā atklāta mākslinieces Inas Vasiljevas gleznu izstāde

Šā gada 10. novembrī Ēdoles kultūras namā atklāta mākslinieces Inas Vasiljevas gleznu izstāde “Bez nosaukuma”.

Ina Vasiljeva ir mūsdienu māksliniece, kura savas radošās gaitas mākslas pasaulē uzsākusi 30 gadu vecumā, gleznojot ainavas, dzīvnieku pasauli, portretus. Māksliniece ir arī kaislīga motobraucēja, kura tagad ar savu Harley Davidsonu apceļo pasauli . Viņa  savā dzīves pieredzē dalījās ar izstādes atklāšanas pasākuma dalībniekiem, kuri ar lielu interesi uzklausīja  stāstījumu par to  , ka dzīvi var dzīvot viegli, nepiespiesti un ar prieku. Mākslinieces  dzīves moto “Nekad nekas nav par vēlu”  raisīja pasākuma dalībnieku aktīvas  diskusijas un deva optimistisku noskaņojumu visiem klātesošajiem.